D.gray-man 4um
Dobro došli na D.Gray-Man forum.
Pročitajte pravila, i budite redovan clan.

Vaš admin team!

D.gray-man 4um

Ovo je srpski o D.gray-man-u

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Jon Bon Jovi na turneji traži ideje za humanitarni projekat

Go down 
AuthorMessage
Miranda
Admin
Admin

PostSubject: Jon Bon Jovi na turneji traži ideje za humanitarni projekat   Tue Mar 02, 2010 7:00 am

Jon Bon Jovi danas slavi 48. rođendan.

Jon i ostatak benda do sada su prodali više od 100 miona albuma.

Kada zapadne u neki krizu ili mu je dosadno, o čemu Bon Jovi razmišlja? Da li ga teši činjenica da je već do sada ostvario veoma uspešnu karijeru? Prema onome što tvrdi, izgleda da to nije slučaj: "To mi se ne čini kao nešto posebno. Mislim, naravno, da je zgodno ubaciti takve impresivne brojeve kada pričaš s nekim, i čoveku je drago da čuje takve stvari u razgovoru, ali nije više dovoljno da te natera da se probudiš ujutru i kažeš 'Wow, prodao sam još četiri miliona albuma'. To je stara stvar.”

Bon Jovi trenutno na turneji promoviše svoj najnoviji album, The Circle. Međutim, vreme provedeno na turneji frontmen Jon Bon Jovi neće iskoristiti samo za svirku. Prema pisanju agencije Associated Press, pevač će u mnogim gradovima obići skloništa za beskućnike, jer trenutno sakuplja ideje za sopstvenu dobrotvornu organizaciju, fondaciju nazvanu Jon Bon Jovi Soul Foundation.

Više informacija o dobrotvornom angažmanu popularnog muzičara potražite na JonBonJoviSoulFoundation.org.

Izvor: MTV.com
Back to top Go down
View user profile http://dgraymanforum.forumotion.com

Jon Bon Jovi na turneji traži ideje za humanitarni projekat
Back to top 
Page 1 of 1