D.gray-man 4um
Dobro došli na D.Gray-Man forum.
Pročitajte pravila, i budite redovan clan.

Vaš admin team!

D.gray-man 4um

Ovo je srpski o D.gray-man-u

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Ashley Roberts i Kimberly Wyatt napuštaju Pussycat Dolls

Go down 
AuthorMessage
Miranda
Admin
Admin

PostSubject: Ashley Roberts i Kimberly Wyatt napuštaju Pussycat Dolls   Tue Mar 02, 2010 7:18 am

Ashley se oglasila na svom blogu, a Kimberly dala intervju magazinu 'Loaded'...

Ashley Roberts je odlučila da napusti ovaj ženski bend jer želi da se posveti drugim interesovanjima, ali insistira da je zahvalna zbog toga što je bila član Pussycat Dolls... Pevačica je na svom blogu napisala: "Da, upravo sam napustila Pussycat Dolls. Toliko sam zahvlana za svi vašu ljubav i podršku. Ovo je bio neverovatan period i toliko toga sam naučila." Dvadesetosmogodišnja zvezda sada želi da pronađe posao glumice ili voditeljke. Napisala je: "Trenutno imam veliko interesovanje za glumu, i to mi se jako sviđa. Snimila sam i pilot emisiju kao voditeljka za MTV. Super sam se zabavljala sa mojim devojkama Aubrey Oday i Marques Houston, i producentom Ghostom."

U međuvremenu, Kimberly Wyatt je za magazin Loaded izjavila: "Napustla sam bend. Zahvalna sam za sve ono što su Pussycat Dolls donele u moj život. Ali moram da kažem da je bilo i previše stvari sa kojima se nisam slagala. I tako sam odlučila da nastavim sa sopstvenim životom - novac i slava vam ne mogu kupiti sreću. Na kraju, kada sam počela da bolje upoznajem sebe, sve više mi je bilo jasno - u ovom trenutku, moja sreća više ne može da se ostvari u okviru Pussycat Dolls.". Kimberly ne krije da je u napetim odnosima sa glavnom pevačicom benda, Nicole Scherzinger. Dodala je: "Volim da sam član benda i da budem Doll, ali što se tiče nekih stvari koje se događaju van bine - time više jednostavno nisam mogla da se bavim."

Promene u okviru benda se već neko vreme očekuju - u decembru je Robin Antin, koreograf koji je i osnovao Pussycat Dolls 1995, otkrio da je u potrazi za novim članicama...

Izvor: music-news.com
Back to top Go down
View user profile http://dgraymanforum.forumotion.com

Ashley Roberts i Kimberly Wyatt napuštaju Pussycat Dolls
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» PAUL, Ashley
» Jenkins, Kimberly N.
» Ashley Is Here!
» LIAKOS, Thalia